Choď na obsah Choď na menu

S. G. Rotondo a iné - 4.5. - 10.5.2020

ppio.png

S. G. Rotondo

Neapol - Bari -  Cascia - Monte sant Angelo - Collevalenza

TERMÍN: 4.5.2020 - 10.5.2020

CENA: 349 €

 

  CENA ZAHŔŇA:

 ● Dopravu - autobusy sú vybavené klimatizáciou, WC, barom, DVD, CD

 ● Ubytovanie s polpenziou (4x) - 2,3 posteľové izby

 ● Poistenie proti úpadku (insolventnosti)

 ● Cestovné poistenie - v poisťovni UNION

 ● Technický a duchovný sprievodca

 → Deti do 12 rokov ZĽAVA 50 €

 

  PROGRAM:

  1. deň

 ● Odchod zo Slovenska po trase: Tulčík - Prešov - Levoča - Poprad - Ružomberok - Žilina - Zamarovce - Piešťany - Zeleneč - Bratislava.

  2. deň

 ● V ranných hodinách príchod do – Collevalenza - 9 hodinová prestávka spojená so sv. omšou a s prehliadkou mesta, kde sa nachádza sanktuárium Milosrdnej lásky (Dell amore misericordioso), kde žila rehoľníčka Speranza, ktorá osobne poznala aj p. Pia a je kandidátkou na proces blahorečenia. Toto mesto nazývajú aj talianske malé Lurdy kde sú vane a možnosť kúpania pre chorých ako v Lurdoch a pokračovanie v jazde na ubytovanie do Visciana + večera.

  3. deň

 ● Raňajky a odchod do Neapolu, ktorý je bohatý na zvláštnosti, ktoré upútajú každého návštevníka. Medzi ne patrí skvapalnenie krvi sv. Januára – hlavného patrona Neapolu. Krv je vo dvoch uzavretých a zapečatených sklených ampulkách a normálne je v tuhom, suchom stave. Návšteva kostola San Giuseppe dei Nudi, kde odpočíva sv. Dolindo Ruotolo, rovestník pátra Pio o ktorom p. Pio počas života povedal, že je svätý muž. Návšteva kostola Gesù Nuovo, kde sa nachádzajú pozostatky sv. Giuseppe Moscatiho - bol primár nemocnice pre nevyliečiteľne chorých s dvojnásobným titulom docenta pred kariérou, najvyššími poctami a slávou uprednostnil chorých a chudobných.

 ● Pokračovanie v jazde do S.G.Rotonda - ubytovanie + večera.

  4. deň

 ● Po raňajkách celodenný program v S.G.Rotondo - nová a stará bazilika p. Pia, návšteva nemocnice, ktorú postavil p. Pio a návšteva miesta, kde dostal stigmy. Večer modlitba sv. ruženca pri hrobe p. Pia.

 ● Ubytovanie + večera.

  5. deň

 ● Po raňajkách odchod do Monte Sant'Angelo - najstaršie pútnické miesto kde sa prvýkrát zjavil Michal Archanjel - sv. omša v jaskyni sv. Michala archanjela a prehliadka Sanktuaria s. Michala Archanjela - sprievod a výklad + sv. spoveď (miesto na zmierenie človeka s Bohom, kde sa uzdravujú prekliatia rodu).

 ● Pokračovanie v ceste do Bari a návšteva kostola sv. Mikuláša kde je aj pochovaný.

 ● Návrat na ubytovanie do S.G.Rotonda + večera.

  6. deň

 ● Po raňajkách naloženie batožiny a odchod do Cascie - sv. Rita - talianska stigmatizovaná mystička, patrónka v núdzi a pomocnica v nemožných situáciách a skúškach. Sv. omša, prehliadka kláštora, rodného domu sv. Rity a v prípade časovej rezervy aj výstup na pustovňu.

 ● Po programe pokračovanie nočnou jazdou na Slovensko

  7. deň

 ● Príchod do Bratislavy v doobedňajších hodinách a pokračovanie v jazde do Prešova.

CK si vyhradzuje právo na zmenu programu!

 

Objednávka zájazdu

 

DARČEKOVÉ POUKAZY

Darčekové poukazy

Kontakt

082 13 Tulčík 187
+421 51 77 89 898
0902 373 505
0907 563 317
v.chromek@gmail.com

Štatistiky

Online: 9
Celkom: 1065824
Mesiac: 12269
Deň: 352