Choď na obsah Choď na menu
 

S. G. Rotondo - 22.10.-29.10.2019

S. G. Rotondo

Pompeje - Pietrelčina - Loreto - Monte sant Angelo - Forli - Assisi - Cascia

s.-g.-rotondo.png

 

TERMÍN: 22.10.2019 – 29.10.2019

CENA:  369 €

 

  CENA ZAHŔŇA:

  Dopravu

 ● autobusy sú vybavené klimatizáciou, WC, DVD, CD, barom (teplé a studené nápoje)

  Ubytovanie s polpenziou 5x

 ● 4x S. G. Rotondo

 ● 1x Assisi

  Poistenie

 ● Komplexné cestovné poistenie v zahraničí v poisťovni Union - (liečebné náklady, storno zájazdu, poistenie batožiny, úrazové poistenie...)

 ● Poistenie proti úpadku (insolventnosti) v poisťovni Union 

  Technický a duchovný sprievodca

 

PROGRAM:

  1. deň

  Odchod zo Slovenska:

  ● Autobus č.1 - trasa Prešov - Poprad - Ružomberok - Žilina - Trenčín - Trnava - Bratislava.

  2. deň

  ● V ranných hodinách príchod do Forli - sv. Peregrín patrón nemocných na rakovinu. Krátka prestávka spojená s prehliadkou chrámu sv. Peregrína – sv. omša a pokračovanie v jazde do Assisi.

  ● Na obed príchod do Assisi, ubytovanie - obed - krátky oddych a prehliadka mesta. Návšteva San Damiano, baziliky sv. Kláry, námestie a rodný dom sv. Františka, bazilika sv. Františka.

  3. deň

    ● Raňajky - prehliadka Porcinkuly a pokračovanie v jazde do Cascia - sv. Rita - talianska stigmatizovaná mystička, patrónka v núdzi a pomocnica v nemožných situáciách a skúškach. Sv. omša, prehliadka kláštora, rodného domu sv. Rity a v prípade časovej rezervy aj výstup na pustovňu.

  ● Popoludní pokračovanie v ceste do S.G.Rotonda . Večer príchod do S.G.Rotonda - ubytovanie večera.

  4. deň

  ● Raňajky - po raňajkách celodenný program v S.G.Rotondo - nová a stará bazilika p. Pia. V poobedňajších hodinách - krížová cesta - večera nocľah.

  5. deň

   ● Raňajky - presun autobusom do Pompeji - celodenný duchovný program. Návšteva baziliky Panny Márie Ružencovej a ďalších pamätihodností.

  ● Cestou z Pompeji zastávka Pietrelčine - rodisko pátra Pia.

  ● Večer návrat do S.G.Rotonda - večera + nocľah.

  6. deň

  ● Po raňajkách odchod do Monte Sant'Angelo - najstaršie pútnické miesto kde sa prvýkrát zjavil Michal Archanjel - sv. omša v jaskyni sv. Michala archanjela a prehliadka Sanktuaria s. Michala Archanjela - sprievod a výklad + sv. spoveď (jediné miesto na svete dané Bohom na zmierenie človeka s Bohom, kde sa uzdravujú prekliatia rodu) - osobné voľno.

  ● Po programe návrat do S.G.Rotonda - večera a náboženský program v bazilike, prehliadka súčasnej hrobky p. Pia. Vo večerných hodinách možnosť zúčastniť sa modlitby sv. ruženca - nocľah.

  7. deň

  ● Po raňajkách pokračovanie v púti do Loreta.

  ● V poobedňajších hodinách príchod do Loreta - návšteva Domu sv. rodiny - požehnanie pre rodiny - sv. omša a nočnou jazdou presun na Slovensko

  8. deň

  ● V doobedňajších hodinách príchod na Slovensko.

 

Objednávka zájazdu