top of page

1.7.2023 - 6.7.2023

3x polpenzia

darček od CK

385

Rím  ( 6 dňova púť )

Púť do večného mesta Rím, srdca kresťanstva, kde už celé stáročia sídli Kristov námestník - Sv. Otec. Pozývame Vás na túto púť,  aby sme sa spoločne duchovne obnovili, odovzdali naše vrúcne pozdravy Sv. Otcovi a posilnili tak našu vieru v týchto neľahkých časoch. Rím, miesto odpočinku sv. Petra, prvého pápeža, mesto presiaknuté históriou, umeleckými, monumentálnymi skvostami a jedinečnými pamiatkami, ktoré zdobia toto výnimočné miesto. Pútnické zájazdy, do Večného mesta ako aj do Assisi, sú duchovným zážitkom, pastvou pre oči a balzamom pre dušu...

Cena zahŕňa​
✔️ Dopravu - autobusy vybavené klimatizáciou, WC, barom, DVD 

✔️ Ubytovanie (3x) - 2 a 3 posteľové izby sú vybavené sprchou, toaletou

✔️ Polpenzia (3x raňajky + 3x večera) 

✔️ Miestna daň

✔️ Technický a duchovný sprievodca

📌 Deti do 10 rokov zľava 150 € 

Cena nezahŕňa

❌ Cestovné poistenie - 14 € / pobyt

❌ Lístok do metra Rím / mestská doprava Assisi - 1,5 € až 3 € / jazda

 Vstupy  do múzeí a pamiatok: (Vatikánske múzeá: 28,50 €, Koloseum, Rímske fórum: 20 €, Bazilika sv. Petra vstup do kopuly: 12 €

Trasa: 
➜ Tulčík - Prešov - Levoča - Poprad - Ružomberok - Žilina - Zamarovce - Piešťany - Zeleneč -  Bratislava.
* Trasa sa môže meniť podľa zloženia pútnikov.

Program zájazdu

 

1. deň: Odchod Slovensko | sobota 

Odchod zo Slovenska.

2. deň: Prehliadka Assisi | nedeľa

V ranných hodinách príchod do Assisi /9 hod. prestávka/, prehliadka mesta, baziliky sv. Kláry, námestie a rodný dom sv. Františka, bazilika sv. Františka. V popoludňajších hodinách pokračovanie v ceste do Ríma, večera a nocľah.

 

3. deň: Prehliadka Rím | pondelok

Po raňajkách celodenná prehliadka Ríma. Návšteva Baziliky Santa Maria Maggiore, Lateránskej baziliky a Svätých schodov, Baziliky sv. Klementa, Koloseum. Po návrate na hotel večera a nocľah.

 

4. deň: Rím | utorok

Po raňajkách prehliadka Baziliky sv. Pavla za hradbami, prehliadka známych pamiatok ako Španielske námestie, Fontána di Trevi a Pantheon. osobné voľno, večera a nocľah.

 

5. deň: Rím audiencia | streda

Po raňajkách presun do Vatikánu kde sa o 12:00 hod. zúčastníme audiencie u Svätého Otca Františka. Po programe prehliadka Ríma, V podvečerných hodinách odchod na Slovensko.

6. deň: Príchod Slovensko | štvrtok

V ranných hodinách príchod na Slovensko.

 

Pozn.: Súčasťou duchovného programu v Ríme bude každodenná slovenská sv. omša.* CK si vyhradzuje právo na zmenu programu.

bottom of page